close
تبلیغات در اینترنت
دانلود زیرنویس فارسی فصل پنجم سریال Game of Thrones
جستجوگر پیشرفته

در ساب سیتی
در كل اينترنت
پروفایل
سامان هستم مدیر این وبلاگ . این وبلاگ رو با زیرنویس فیلم های مجاز بروز رسانی میکنیم .
آرشیو
برچسب

با ما همراه باشید
آخرین ارسالی های انجمن
loading...
عنوان پاسخ بازدید توسط
1 359 mamadsuzuki
0 49 doctor18

رفرش اتوماتیک غیر فعال(برای فعال کردن کلیک کنید)
 • بازدید : 63
 • نویسنده : ادمین
 • نظرات : ()
 • تاریخ : پنجشنبه 04 تير 1394 • زیرنویس فارسی" target="_blank">دانلود زیرنویس فارسی" target="_blank">دانلود زیرنویس فارسی فصل پنجم سریال Game of Thrones

  دانلود زیرنویس فارسی فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

  Download subtitle Farsi fifth season of the series Game of Thrones

  قسمت ۱۰ اضافه شد

  دانلود زیرنویس فارسی فصل پنجم سریال Game of Thrones

   

  فصل۱:

  qwe

  فصل۲:

  qwe

  فصل۳:

  qwe

  فصل۴:

  qwe

  فصل۵:

  قسمت ۰۰:

  qwe

  قسمت ۰۱:

  qwe

  قسمت ۰۲:

  qwe

  قسمت ۰۳:

  qwe

  قسمت ۰۴:

  qwe

  قسمت ۰۵:

  qwe

  قسمت ۰۶:

  qwe

  قسمت ۰۷:

  qwe

  قسمت ۰۸:

  qwe

  قسمت ۰۹:

  qwe

  قسمت ۱۰:

  qwe

   

   

   

   

  منتشر کننده:irsubtitle

  اطلاعات بیشتر:imdb

  بازی شاهان در “هفت پادشاهی” وستروس شکل می گیرد.قاره ای پهناور که تاریخ باستانی اش به دوازده هزار سال قبل باز می گردد. سرزمینی که در آن، فصلها می توانند سالها به درازا بیانجامند. ساکنان اولیه این سرزمین که “فرزندان جنگل”نامیده می شدند و “خدایان کهن” آنها هنوز هم در شمال پرستیده می شوند، توسط “مردمان نخستین” که از غرب آمدند، مغلوب گشتند. بعدها، “اندال ها” که خدای هفت چهره شان را از آنسوی دریا با خود آوردند، بخش جنوبی وستروس را فتح کردند، با این وجود به علت استحکامات طبیعی، هرگز موفق به تسخیر شمال نشدند. قلمروهای اندال بعدها توسط”خاندان تاگارین”، به ویژه” ایگان فاتح”، به صورت یکپارچه درآمد. ایگان فاتح قلمروهای جنوبی را با اقتدار فتح کرد و شاه “تورن استارک” که اهل شمال بود ترجیح داد در مقابل او زانو بزند تا اینکه خطر نابودی در مقابل اژدهایان ایگان را بپذیرد. “دُرن” ، آخرین پادشاهی آزاد، یک قرن بعد به واسطه ازدواجی بین خاندانهای حاکم، به وستروس یکپارچه پیوست. ۲۸۳ سال بعد از فتح ایگان، تاگارین ها در جنگی داخلی، تخت پادشاهی را از دست دادند و شاه “رابرت برینتون” با حمایت و پشتیبانی دوستش لرد ادارد استارک و جان ارن، “تخت آهنین” را تصاحب کرد. پانزده سال از سلطنت رابرت گذشته است که داستان آغاز می شود.

  معرفی ۵ خاندان مهم سریال:

  خانواده های وستروس

  مهم ترین خانوداه از نجیب زادگان سرزمین های شمالی استارک ها هستند که در قلعه وینترفل زندگی می کنند. تمرکز سریال “بازی شاهان” بیشتر بر روی اعضای این خانواده و به ویژه ارباب آن ها “لرد ادارد (ند) استارک” می باشد.

  استارک ها نوادگان “انسان های نخست” هستند. انسان های نخست دوازده هزار سال پیش از فرود ایگان از قاره “اسوس” به وستروس آمدند. آنها شروع به قطع کردن درختان “ویروود” (که برای “فرزندان جنگل” مقدس بود) نمودند و به همین سبب فرزندان جنگل با آن ها وارد جنگ شدند که در نهایت هردو گروه مجبور به عقب نشینی و نوشتن پیمان نامه ای شدند که بر اساس آن مناطق جنگلی به فرزندان جنگل و بقیه وستروس به انسان های نخست رسید.
  این قرارداد مدت ها پابرجا ماند تا اینکه ۴ هزار سال بعد (۸۰۰۰ ق.ف) در یکی از زمستان های طولانی وستروس و در دوره ای به نام “شب طولانی” موجوداتی وحشی و شیطانی به نام “دیگران” از سرزمین های شمالی به وستروس حمله کردند و این دو گروه با هم متحد شده و با این موجودات وارد جنگ شدند. سر انجام نیز موفق شدند “دیگران” را به سرزمین های شمالی بکشانند و شخصی به نام “برن استارک” دیواری عظیم به طول سیصد مایل بنا کرد که شیاطین سرزمین های شمالی را از وستروس دور نگه دارد. گروهی به اسم “نگهبانان شب” نیز برای محافظت از آن ناحیه تشکیل شد.

  برن استارک که به “برن سازنده” نیز معروف است “قلعه وینترفل” را نیز ساخته و خاندان استارک را بنا نهاد. افسانه هایی نیز مبنی بر استفاده “برن” از غول های سرزمین های شمالی برای ساختن این بناها نقل گشته است. از زمان برن سازنده استارک ها فرمانروایان شمال بودند تا اینکه نوبت به “تورن استارک” رسید. تورن در مقابل “ایگان فاتح” زانو زد و از آن زمان استارک ها به عنوان “اربابان وینترفل” و “نگهبانان شمال” از نیمه شمالی وستروس برای پادشاه وستروس محافظت می کنند.

  توضیحات:
  وایلا: پانزده سال قبل از شروع شدن داستان و زمانی که “قیام رابرت” شکل گرفت، ادارد استارک از “وایلا” صاحب فرزندی حرامزاده به نام جان اسنو شد. تا کنون هویت وایلا مشخص نشده.

  بنجن استارک: برادر لرد ند که فرمانده جنگجویان “نگهبانان شب” می باشد.

  لیانا استارک: خواهر جوان لرد ند و معشوقه رابرت براتیون که به دست ریگار تارگرین (برادر ویسریس) کشته شد.

  برن سازنده: با برن استارک (فرزند ادارد) اشتباه نگیرید

  محل زندگی:

  استارک ها در ناحیه شمالی وستروس و در جنوب “دیوار” مستقر شده اند و تقریبا نیمی از وستروس را در اختیار دارند، “وینترفل” قلعه اصلی و مقر فرماندهی آن هاست  تارگرین ها بخشی از امپراتوری باستانی “والریا” بودند که پس از مدتی از آن ها جدا شده و قلمرو مستقلی در جزیره “دراگون استون” بنا نهادند.اما دویست سال پس از استقلال یافتن تارگرین ها “والریا” ،سرزمین آبا و اجدادی آنها، در واقعه “رستاخیز والریا” نابود گشته و بیشتر اژدهایان موجود روی زمین نیز در آن حادثه از بین رفتند. ایگان تارگرین ملقب به “ایگان فاتح” که مدت ها سودای تصرف “هفت اقلیم” را در سر داشت، سر انجام به همراه دو خواهرش “ویسنیا” و “رنیس” و آخرین ۳ اژدهای باقی مانده در دنیا، با لشگری اندک به وستروس حمله کرد و شش قلمرو از “هفت اقلیم” را تصرف نمود. او در همان نقطه ای از وستروس که نخستین بار فرود آمده بود، شهری به نام “مقر پادشاهی” بنا نهاد و دستور داد تخت پادشاهیش را با ذوب شمشیر های دشمنان شکست خورده اش بسازند. این تخت، “تخت آهنین” نام گرفت. تارگرین ها برای اصیل نگه داشتن خون خود فقط با افراد خانواده خود ازدواج می کردند و ازدواج خواهر و برادر در این خاندان رواج زیادی داشت. در واقع دو خواهر ایگان فاتح، همسران اون نیز بودند! به خاطر این تشابه ژنتیکی، اکثر تارگرین ها موهای سفید و ظاهری نزدیک به هم داشتند. این پدیده درون همسری پس از قرن ها عوارض خود را در این خانواده نشان داده و باعث بروز مشکلات ظاهری و روانی در آن ها شد. آخرین پادشاه تارگرین ملقب به “شاه اریس مجنون” که این دیوانگی را به اوج خود رسانده بود، باعث تحریک سه خانواده بزرگ “هفت اقلیم” شد. سر انجام نیز حکومت سیصد ساله تارگرین ها در وستروس، با قیام این سه خانواده (براتیون،لنیستر و استارک) به پایان رسید.

  توضیحات:

   ویسریس تارگرین: تنها مرد باقی مانده از خانواده تارگرین که به همراه خواهر کوچکش به اسوس رفته است و سودای بازپس گرفتن حکوت آبا و اجدادش را در سر دارد.

  دنریس تارگرین: شاهزاده تارگرین که پس از سقوط حکومت تارگرین به همراه برادرش به قاره اسوس رفته و با داتراکی ها وصلت می کند.

  ریگار تارگرین: برادر ویسریس که خواهر ادارد استارک (معشوقه رابرت براتیون) را به قتل رساند. ایگان ششم: ایگان ششم در کودکی به قتل رسید، با “ایگان فاتح” اشتباه نگیرید!

  ایگان ششم: ایگان ششم در کودکی به قتل رسید، با “ایگان فاتح” اشتباه نگیرید!

   محل زندگی:

  محل اصلی آنها جزیره “دراگون استون” بوده ولی پس از قتل عام تارگرین ها، باقیمانده اعضای این خانواده به شهر “پنتوس”  (یکی از شهرهای آزاد قاره اسوس) گریخته اند:  لنیسترها در حال حاضر ثروتمندترین خانواده در سرزمین وستروس می باشند که قوی ترین و مجهزترین سپاه وستروس را در اختیار دارند. این خانواده نیز در وستروس قدمتی دیرینه دارد و شکل گیری آن به زمان نبرد میان فرزندان جنگل با انسان های نخست برمیگردد
  موسس این خانواده شخصی بسیار باهوش و درعین حال شیاد، به نام “لن زیرک” بود که با فریب و نیرنگ، قلعه ی کسترلی راک را بدون استفاده از سلاح و خونریزی و تنها به کمک هوش خود از چنگ صاحبانش درآورده و برای خود تصاحب کرده است. از آن پس، خانواده ی کسترلی (که از اقوام کهن وستروس بوده) منقرض شده و لنیسترها در قلعه ی کسترلی راک حکومت “پادشاهان سرزمین سنگی” را تشکیل دادند. با قیام تارگرین ها، این حکومت از لنیسترها صلب شد، لنیسترها تسلیم تارگرین ها شدند و همچنان فرمانروایی بر سرزمین های غربی را برای خود حفظ کردند.

  پس از قیام تارگرین ها و در دوران پادشاهی “تایتوس لنیستر” این خانواده ضعیف تر از همیشه شده بود اما با به قدرت رسیدن تایوین، لنیسترها دوباره شکوه و عظمت گذشته را پیدا کردند. تایوین مردی باهوش، حسابگر و در عین حال بی رحم است. همسرش “جوانا لنیستر” هنگام به دنیا آوردن پسر کوتوله اش (تیریون) از دنیا رفت. اون علاقه ی زیادی به دوقلوهای بزرگترش (جیمی و سرسی) دارد، اما دائما تیریون را برای مرگ همسرش سرزنش می کند.
  تایوین لنیستر، مشاور اعظم آخرین پادشاه تارگرین (آریس مجنون) بود و در هنگام قیام رابرت، بدون اینکه خود را وارد جنگ کند، در قلعه ی کسترلی راک منتظر ماند و پس از پیروزی قاطع رابرت، با لشگری به سمت مقر پادشاهی حرکت کرد. آریس تارگرین به تصور اینکه تایوین برای کمک به او آمده است، دروازه های مقر پادشاهی را برایش گشود. تایوین شهر را به تصرف خود درآورد و جیمی لنیستر، آریس مجنون را به قتل رساند. رابرت براتیون نیز به لنیسترها امان داد و فرمانروایی غرب وستروس را به آنها بخشید و با دختر تایوین لنیستر (سرسی) ازدواج کرد

  : محل زندگی

  لنیسترها از ابتدا تا کنون در قلعه ی کسترلی راک، واقع در سرزمین های غربی وستروس سکونت داشته اند.در نزدیکی کوهستان های اطراف سکونتگاه آنها، از معادن نقره غنی است و علت اصلی ثروت بیش از اندازه ی لنیسترها همین معادن نقره می باشد  از میان نُه خانواده پرقدرت وستروس، براتیون ها از بقیه جدیدتر و کم سابقه ترند، اما هم اکنون همین خانواده نه چندان کهن بر وستروس فرمانروایی می کنند. خاستگاه آن ها “سرزمین طوفان” است.
  بر اساس افسانه ها، “دوران” نخستین پادشاه طوفان در زمان “انسان های نخست” عاشق “النی” الهه باد و دختر خدای دریاها شده و او را به همسری می گیرد. دوران با این کار سبب خشم خدایان و وقوع طوفان های همیشگی در این سرزمین گشته اشت.
  او برای محافظت از سرزمینش قلعه های بسیار عظیم و مستحکمی بنا می کند که سالیان سال در برابر این طوفان های سهمگین و محاصره های طولانی دشمنان مقاوم مانده اند. عده ای بر این باورند که “فرزندان جنگل” در ساخت این قلعه های به دوران یاری رسانده اند و عده این دیگر معتقدند دوران از نصیحت های “برن سازنده” بهره گرفته است.
  آخرین پادشاه طوفان “آرجیلاک مغرور” نام داشت که به دست “لرد اُریس براتیون” – یکی از بی رحم ترین فرماندهان “ایگان فاتح” که بنا به روایتی برادر حرامزاده ایگان نیز می باشد – کشته شد. اریس براتیون با دختر آرجیلاک مغرور ازدواج کرد و حکومت “سرزمین طوفان” را به دست گرفت و بدین ترتیب فرمانروایی براتیون ها را پایه گذاشت.
  براتیون ها پس از “قیام رابرت” مدعی فرمانروایی وستروس شده و صاحب “تخت آهنین” شدند

  محل زندگی

  خاستگاه اصلی براتیون ها “سرزمین طوفان” می باشد اما پس از قیام رابرت تمام “هفت پادشاهی” تحت سلطه آن ها بوده و در “مقر پادشاهی” ساکن شده اند  خاندان گریجوی =

  گریجوی، یکی از بزرگ ترین خانواده های وستروس است، مقر حکومت آنها “جزایر آهنین” می باشد. مجموعه جزایری صعب العبور و ممنوعه در غرب وستروس. نشان خانوادگی آنها موجودی افسانه ای و غول پیکر شبیه اختاپوس طلایی است و شعارشان “ما جدایی ناپذیریم” می باشد.

  بنیانگذار این خاندان ” گرِی شاه” می باشد که در عصر قهرمانان می زیسته است. در افسانه ها آمده که گری شاه هیولای دریایی “ناگا” را کشته و از دندان هایش برای خود تاج شاهی ساخته است و همچنین با یک پری دریایی ازدواج کرده.

  گریجوی ها پس از قیام تارگرین ها حکومت جزایر آهنین را بدست گرفتند. بدین ترتیب که ایگان نخست به آنها اجازه داد که یکی از خودشان را برای رهبری انتخاب کنند و آنان نیز “ویکون گریجوی” را برگزیدند. حکومت گریجوی ها از آن زمان در قلعه ی مخوف”پایک” آغاز گشت. قلعه ی پایک در جزیره ای به همین نام قرار دارد که یکی از هفت جزیره ی اصلی مجموعه جزایر آهنین می باشد.
  اعتقاد اهالی جزایر آهنین (که آیرون برن نامیده میشوند) این است که خدایان غرق شده که در اعماق اقیانوس ها هستند، آن ها را برای قتل و غارت و تجاوز و زنده کردن نام خود در دنیا آفریده اند.
  آنها کودکان خود را برای تجدید میثاق با خدایشان به آب می زنند و همچنین وقتی مردند، جنازه هایشان را در اقیانوس رها میکنند. روحانیان آنها که “غرق شدگان” نام دارند، افرادی هستند که در واقع در اقیانوس غرق شده اند ولی از مرگ نجات پیدا کرده اند…

  گریجوی ها اغلب خود را از حوادث و جنگ های میان سایر خانواده ها در سرزمین های میانی وستروس (که به آنها که سرزمین های سبز میگویند) دور نگه داشته و در کار آنها دخالتی نکرده اند. آنها در قیام “رابرت براتیون” شرکت نکردند اما پس از آن “لرد بیلون گریجوی” تحت عنوان “فرمانروای جزیره ها” برای تصاحب تخت آهنین علیه رابرت قیام کرد.
  بیلون در این قیام از “ادارد استارک” شکست خورد، کشتی هایش به آتش کشیده شدند و دو پسر بزرگش “رودریک” و “مارون” کشته شدند. پسر کوچکش “تیون” نیز به عنوان گروگان (وارد) به خانه ی استارک ها برده شد و آنجا بزرگ شد.

  محل زندگی :
  مجموعه جزایر آهنین که متشکل از هفت جزیره ی اصلی و جزایر فرعی می باشند.


  موضوع : آرشیو زیرنویس سریال , E-F-G-H ,
  برچسپ ها : , , , , , , , , , , , , , , ,

  1-برای باز کردن فایل هایی که دانلود میکنید از دو نرم افزار winrar و اگر باز نشد notepad استفاده کنید.

  2-شما نظر دهید ما هم مشکلات شما را که در نظرات مطرح کرده اید برطرف میکنیم. لطفا اگر مشکلی دارید یا نظری درمورد مطلب دارید در نظرات مطرح کنید تا موجب اشتیاق نویسندگان شود.

  3-لطفا کپی رایت قالب و ابزار را رعایت کنید تا انگیزه فعالیت ما بیشتر شود.

  4-برای دریافت فیلم آموزشی غیر فعال کردن دانلود منیجر کلیک کنید

  ارسال نظر
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  ابزار آپلود فایل
  ورود
  دوستان دانلود زیرنویس فارسی
  ابزار های ساب سیتی
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  آمارگیر
  • آمار مطالب
  • کل مطالب : 132
  • کل نظرات : 7
  • آمار کاربران
  • افراد آنلاين : 1
  • تعداد اعضا : 11
  • آمار بازدید
  • بازديد امروز : 49
  • بازديد ديروز : 19
  • بازديد هفته : 179
  • بازديد ماه : 479
  • بازديد سال : 479
  • بازديد کلي : 37,045
  • اطلاعات شما
  • آي پي : 54.83.93.85
  • مرورگر :
  • سيستم عامل :